Přijeďte k nám na perfektní umytí svého automobilu. Odjedete s vozem, který bude odborně a pečlivě umytý od pneumatik až po střechu. Naše myčka je vybavená technologiemi, které jsou rychlé, přesné, a přitom jsou pro váš vůz šetrné. Přijet k nám můžete s automobilem jakékoliv značky i cenové kategorie. Můžete si být jistí, že bude v dobrých rukou.

V naší automyčce ve Svitavách vozy myjeme ručně za pomocí bezkontaktního i kontaktního mytí a účinné chemie. K tomu však máme také k dispozici myčku kol, vhodnou i na litá kola, která bývají choulostivá na poškrábání.

Otevírací doba

Po-Pá: 7 - 16 hod.

Kde nás najdete

Polní 5, Svitavy

Pro objednání volejte

+420 778 483 965

Mytí kol pomocí speciální myčky

Ráfky vlivem prachu, nečistot a zimních posypových solí trpí. Proto je jejich pravidelné čištění důležité. Kromě kvalitní chemie, speciálních postupů a know-how máme také k dispozici speciální myčku kol švédského výrobce Drester Monza 10.

Myje pneumatiky i s ráfky pomocí tlakové vody s plastovým granulátem. Hodí se i na citlivá hliníková kola, která nepoškrábe a neponičí. Díky svým rozměrům navíc dokáže umýt kola až do hmotnosti 60 kg a průměru do 860 mm. Spotřeba vody na jedno kolo je přitom pouze 1 l.

Pro opravy vašich vozů využíváme stroje, které šetří váš čas i auto »

Ruční mytí – pro chráněnou karoserii i bezchybný lak

Ruční mytí je nejšetrnější metodou čištění automobilů. Hned zpočátku pracovníci váš vůz očistí od prachu a případných kamínků. Kombinací kontaktního a bezkontaktního mytí a s pomocí účinné chemie dosáhnou těch nejlepších výsledků. Nehrozí tak riziko poškrábání, jako například u strojních kartáčových myček.

Na mytí vozu doporučujeme jezdit pravidelně. Karoserie vašeho vozu tak bude chráněna před nepříznivými vlivy. Svěřit svůj vůz do naší myčky navíc znamená získat služby vyškoleného profesionála, který je seznámený s postupy, které vašemu vozu propůjčí lesknoucí se karoserii i ochranu laku před nečistotami.

Ruční mytí vozů
Ruční mytí vozů
Ruční mytí vozů
Ruční mytí vozů
Ruční mytí vozů
Ruční mytí vozů

Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme.

*
*
*